Ošetření v analgosedaci

Jedná se o farmakologicky vyvolaný stav, při kterém jsou pocity strachu a stres zcela odstraněny. Pacient v průběhu celého výkonu pospává, ale současně adekvátně reaguje na podněty a pokyny lékaře. Omezeně vnímá bolest a na průběh výkonu si následně nepamatuje.

Co byste měli vědět

Po výkonu zůstanete 2–3 hodiny v ordinaci či čekárně pod dohledem anesteziologa nebo odborného personálu kliniky pro případ jakýchkoliv komplikací. V den výkonu se nedoporučuje řídit motorová vozidla a po dobu dalších 24 hodin se nedoporučuje podávat větší sportovní výkony, obsluhovat elektrické přístroje, pracovat ve výškách, činit právně závazná rozhodnutí. Několik hodin po analgosedaci budete mít omezenou pozornost a soustředění, proto si na den výkonu neplánujte aktivity, které to vyžadují. Po dobu 24 hod po výkonu pacient nemá zůstávat bez dohledu dospělé poučené osoby.

Ceník procedury

Ošetření v analgosedaci
Popis analgosedace Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Quisque tincidunt scelerisque libero. Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur? Aliquam in lorem sit amet leo accumsan lacinia. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus.
cena od 5 000 Kč

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás
Objednat se na zákrok